Росія

Діалог Лукашенко – Шойгу: «А вам не здається, що РФ занадто далеко зайшла у війні з Україною? – Здається »

Глава оборонного відомства Російської Федерації Шойгу Сергій зізнався, що влада країни-агресора дійсно далеко вже зайшла у відношенні питання української держави. Більш докладно про це розповів президент Білорусі Олександр Лукашенко, який поставив пряме запитання про Україну міністру оборони РФ.

Лідер Білорусі Олександр Лукашенко розповів про свою розмову з міністром оборони Російської Федерації Сергієм Шойгу з приводу війни на Донбасі, а також російського вторгнення в 2014 році. Він повідомив такі деталі під час інтерв’ю українському журналісту і телеведучому Дмитру Гордону, про що пишуть українські ЗМІ.

Присутня на записі інтерв’ю дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», що білоруський лідер Олександр Лукашенко зізнався, як одного разу він запитав у Сергія Шойгу, чи не здається йому, що влада Росії зайшли вже надто важко в питанні окупації і війни з українською державою? «Сергій, а вам не здається, що Росія занадто далеко зайшла з Україною?», – запитав Лукашенко. На це Шойгу відповів: «Здається». Саме такий анонс інтерв’ю на YouTube-каналі Дмитра Гордона зробила Олеся Бацман.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Кучму

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close