Суспільство

Володимир Зеленський призначив заступником керівника Офісу президента Єрмака Олега Татарова, топ-міліціонера часів Януковича. Деталі

Володимир Зеленський призначив заступником керівника Офісу президента Єрмака Олега Татарова, топ-міліціонера часів Януковича. Про це пише Телебачення Торонто.

У ОП заявили, що Татаров займатиметься формуванням державної політики у сфері правоохоронної діяльності, експертно-аналітичним забезпеченням роботи ОП, забезпеченням гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидією корупції, захистом прав людини.

Татаров до 2014 року працював начальником Головного слідчого управління МВС України під керівництвом Віталія Захарченка, а у правоохоронній системі він з 1999 року.

Після Революції Гідності став адвокатом. Його клієнтами, зокрема, були радник Януковича Андрій Портнов та ексголова Апеляційного суду Криму Валерій Чорнобук, якого підозрюють у державній зраді.

Рекомендуємо до перегляду: Ось що буває, коли реальність зустрічається з фантазіями депутатів Слуги Народу

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close