Неформат

Зеленський в розмові з Лукашенком закликав Президента Білорусі передати Україні затриманих бійців «Вангера»

Сьогодні, 5 серпня, відбулася телефонна розмова українського президента Володимира Зеленського з главою Республіки Білорусь Олександром Лукашенком, в ході якого сторони обговорили екстрадиції затриманих в Мінську бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнера». Про це сказано в повідомленні прес-служби Офісу президента. Зокрема, Зеленський висловив переконання, що всі, хто причетний до незаконних формувань на Донбасі, не зможуть уникнути справедливого покарання.

«Я сподіваюся, що всі підозрювані в екстремістській діяльності на території України, нам будуть передані для притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до чинних міжнародно-правових документаів», – сказав Зеленський. Більш того, учасники розмови обговорили підготовку до Третього форуму регіонів України і Білорусі, який запланований на осінь цього року.

Раніше стало відомо, що 29 липня недалеко від Мінська затримали 33 бойовиків ПВК «Вагнера». Відповідно до даних білоруських правоохоронців, вони, швидше за все, приїхали в країну для дестабілізації ситуації перед виборами президента Однак пізніше з’ясувалося, що частина із затриманих бойовиків в Мінську були раніше помічені на Донбасі.

Рекомендуємо до перегляду: Кравчук про відносини РФ і України

Рекомендуємо до перегляду: Ось що буває, коли реальність зустрічається з фантазіями депутатів Слуги Народу

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close