Думка

Кондратюк: “Ау, Баканов! У вас там в СБУ нічьо ніде не горить? Підказую як платник податків. Якщо ці викиди щодо високопосадовця – деза, її потрібно спростовувати. Інакше вони називаються правдою.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Вже дві відомі в публічному просторі людини – російський політолог Андрій Піонтковський (мешкає в США, втік з РФ після вбивства Нємцова) та головний редактор радіо “Ехо Москви” Венедиктов – публічно назвали Єрмака РОСІЙСЬКИМ агентом Кремля. Піонтковський навіть сказав його ФСБ-шне поганяло – “Козир”. Ау, Баканов! У вас там в СБУ нічьо ніде не горить? Підказую як платник податків. Якщо ці викиди щодо високопосадовця – деза, її потрібно спростовувати. Інакше вони називаються правдою.” – коментує новину у своєму Фейсбук відомий український продюсер і шоумен Ігор Кондратюк.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про літак

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button