Фінанси

Нардеп Гео Лерос: “Зеленський з’їхав з глузду! Володимире Олександровичу, раджу не рити яму, ви самі в неї впадете.”

Зеленський з’їхав з глузду!
Натравив на мене навіть Агенство з Розшуку Майна і Активів, яке мало б повернути вкрадене майно Януковича)))

Треба ще на мене натривати національне космічне агенство!

Нагадаю, раніше у Верховній Раді я двічі збив постанову про призначення в комісію по відбори керівника АРМА покімонів Ермака.
До того ж, викрив схему як смотрящий Зеленського за Києвом вкрав з АРМА майно Клименка, оприлюднив понятійну угоду, де покроково розписано як арештоване майно втікача міністра Клименко мало перейти в руки Комарницького.
І спойлер, все було реалізовано згідно узгодженого графіку.

Я змусив внести в ЄРДР відомості про цей злочин, але вони не будуть розслідувати справу проти людей Зеленського.
Президент дав команду рити на мене де завгодно і що завгодно.
Олег Татаров йому обіцяв виконати «у найкращому вигляді», але дії цих клоунів викликають лише сміх)

Ви пам’ятаете справу «вертолітних податківців» – керівників фіскалів, які під керівництвом Олександра Клименка (міністра доходів і зборів часів Януковича) створили систему розкрадання бюджету через сумновідомі «податкові площадки», тоді збитки нарахували 104 млрд грн.

Однією з таких компаній була ТОВ «Компанія з управління активами «Ексельсіор», майно якої було арештовано з метою забезпечення спеціальної конфіскації майна.

Серед арештованого майна ТОВ «КУА «Ексельсіор» наявні 5 (п’ять) земельних ділянок у елітного передмісті Києва, селищі Козин, нежитловий будинок площею 760 кв.м та об’єкт незавершеного будівництва за цією ж адресою, яке було передано в управління цього Нац агентства. Подальша реалізація забезпечила б погашення хоча б малої частини нанесених збитків від протиправної діяльності Клименка.

Я оприлюднив наявні в моєму розпорядженні документи, які однозначно свідчать про вчинення злочину Чепіжко Оксаною Вікторівною, яка діяла в інтересах ТОВ «КУА «Ексельсіор» та Комарницьким Денисом Сергійовичем.

23 травня 2019 року між Чепіжко Оксаною Вікторівною та Комарницьким Денисом Сергійовичем укладено Меморандум про наміри у відповідності до якого останній зобов’язується придбати арештоване майно ТОВ «КУА «Ексельсіор», а саме 5 (п’ять земельних ділянок) та об’єкт незавершеного будівництва.
При цьому, як свідчить п. 1.2 вищевказаного Меморандуму, як Чепіжко так і Комарницький усвідомлювали, що майно перебуває під арештом, визнано речовим доказом та передано в управління АРМА.

Окремо слід відзначити, що згідно з п. 3 Меморандуму, Чепіжко взяла на себе зобов’язання до 31.08.2019 зняти всі обмеження з майна та зобов’язання відмінити всі судові рішення про накладення арешту на майно.

Того ж дня, 23.05.2019 між Комарницьким та Чепіжко укладено попередній Договір, згідно з яким Комарницький передав, а Чепіжко отримала завдаток у розмірі 500 000 доларів США.
При цьому варто наголосити, що на день укладення вказаного Договору всі об’єкти нерухомого майна ТОВ «КУА «Ексельсіор» перебували під арештом, згідно з рішеннями слідчих суддів.

Пунктом 1.2 Попереднього Договору чітко зазначено дату укладання основного Договору – 02 вересня 2019 року, а отже саме в цей день право власності на арештоване майно, всупереч заборони суду повинно було перейти до Комарницького.
За дивним збігом обставин, 02 вересня 2019 року слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва у справі 757/42995/19-к за клопотанням представника ТОВ «КУА «Ексельсіор» скасовано арешт, накладений на майно товариства, а отже надано можливість Комарницькому безперешкодно набути право власності на об’єкти нерухомості у смт. Козин.

Незважаючи на намагання прокурорів Генеральної прокуратури України повторно накласти арешт на майно ТОВ «КУА «Ексельсіор» (справа 757/58473/19-к), будь-які рішення про арешт об’єктів нерухомості саме в смт. Козин відразу ж скасовувалось іншими суддями (справа 757/61109/19-к), що однозначно свідчить про вплив Комарницького та Чепіжко на прийняття рішення суддями.

Згадаємо як Ген прокурор Луценко заявляв, що “спільна команда МВС і ГПУ змогла вже на цьому етапі заарештувати майна злочинців на 700 млн грн, в тому числі 10 будинків, 20 квартир, 20 земельних ділянок, 19 нежитловлих приміщень, тисяча вагонів, 40 автомобілів. Це заарештоване майно сьогодні вже приносить дохід державі”.

Але це не входило в плани Єрмака.
Комарницький та Чепіжко діючи виключно в інтересах злочинної організації на чолі з екс Міністром доходів та зборів України вчинили дії, направлені на умисне виведення майна з-під арешту з метою уникнення його можливої спеціальної конфіскації за рішенням суду.

Володимире Олександровичу, раджу не рити яму, ви самі в неї впадете.

Geo Leros

Рекомендуємо до перегляду: Юрченко звернення

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button