Думка

Семен Кабакаєв: “Вважаю, що проти пана Фокіна повинно розпочатись кримінальне провадження, за статтею: державна зрада!”

Блогер Семен Кабакаєв вважає, що проти представника української ТКГ Вітольда Фокіна повиино бути відкрите кримінальне провадження, за статтею державна зрада. Про це він пише у своєму Фейсбук:

“Фокін заявив, що війни між Україною та РФ немає. Точніше він її не бачить!

Відповідально заявляю, що пан Фокін колобарант РФ та цей карт-бланш йому видав особисто президент Зеленський, щоб зняти з себе політичну відповідальність!

Нагадаю, що Верховна Рада прийняла закон, де визнана війна з РФ та Росія чітко названа агресором!

Вважаю, що проти пана Фокіна повинно розпочатись кримінальне провадження, за статтею: державна зрада!” – пише Кабакаєв.

Рекомендуємо до перегляду: Юрченко звернення

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button