Думка

Арсеній Яценюк: “Справа не в «фокіних». Вони ніхто. Їх ніхто не обирав. За них ніхто не голосував. Слово за тими, кого обрав народ. Слово і діло за Президентом!”

Колишній очільник Уряду Арсеній Яценюк прокоментував заяву Вітольда Фокіна, який не бачить війни на Донбасі з Росією.

«Фокіни» – це не особистість, а діагноз. Хвороба антиукраїнства, антидержавності, меншовартості, підлизування Росії, дрімучої совєтськості.

«Фокіни» – це відсутність харчів, зарплат і роботи на початку 90-х, коли вони царювали. Це відсутність совісті та моралі зараз, коли вони випадково спливли, як все що має здатність спливати.

Справа не в «фокіних». Вони ніхто. Їх ніхто не обирав. За них ніхто не голосував.

Слово за тими, кого обрав народ. Слово і діло за Президентом!” – пише Яценюк.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button