Блоги

“Хотів стати першим темношкірим генералом в Україні”, – товариш загиблого під час аварії Ан-26 під Чугуєвом Ашрафа Мсуї

Друг старшого лейтенанта Ашрафа Мсуя, який загинув під час аварії Ан-26 під Чугуєвом Харківської області, розповів, що Мсуя мріяв стати першим темношкірим генералом в Україні. Про це 28 вересня пише “Слобідський край“.

Олександр, друг загиблого офіцера, розповів, що дізнався про авіакатастрофу за 15 хвилин після неї.

“Одразу його почав набирати і про себе бурмотів: “Візьми, будь ласка, слухавку, візьми”, втім, цього не трапилося – телефон був відключений. Від його дівчини довідалися, що він був на борту, і швидко з друзями поїхали на місце катастрофи… Ми пробули там три-чотири години, втім, ніякої інформації не дізналися. А вже вдень наступного дня оголосили список людей, що загинули. Серед них був і наш Ашик”, – зазначив друг.

За його словами, Мсуя після армії скерували служити лінійним спостерігачем у штаб при Харківському університеті Повітряних сил (ХУПС) імені Івана Кожедуба.

“У 2012 році він вступив до ХУПС на льотний факультет на спеціальність штурман… Він усією душею хотів служити на благо українського народу, захищати цілісність нашої держави, він робив усе, щоб досягти своєї мети – стати першим темношкірим генералом в Україні. Він цілеспрямовано йшов до цього, віддаючи всього себе авіації, яку безмежно любив”, – зазначає друг.

У статті йдеться, що 2013 року Мсуя їздив до батька в Танзанію, який працює лікарем-інспектором, стежить за охороною здоров’я певного району країни. Він пропонував синові залишитися, але той відмовився.

“Чесно кажучи, я б не зміг там жити. Я виріс тут і так прикипів до української землі, що хочеться залишити після себе щось саме в Україні”, – говорив офіцер.

Навчальний літак Ан-26 упав і загорівся за 2 км від військового аеродрому Чугуєва ввечері 25 вересня. На борту перебувало 27 осіб: семеро військовослужбовців (члени екіпажу й інструктори) та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

26 людей загинуло. Життю єдиного вцілілого курсанта В’ячеслава Золочевського загрози немає.

За даними Служби безпеки України, за кілька хвилин до катастрофи командир літака повідомив про відмову лівого двигуна і зробив запит на приземлення, проте з невстановленої причини повітряне судно розбилося недалеко від злітно-посадкової смуги.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button