Політика

Неочікувано! Скандальний нардеп Юрченко повідомив, хто вніс за нього понад 3 мільйони гривень застави

Виключений із фракції “Слуга народу” народний депутат Олександр Юрченко, якого підозрюють у хабарництві, заявив, що не планує складати мандат та повідомив, хто вніс за нього понад три мільйони застави.

Про це він сказав у коментарі Радіо Свобода 29 вересня біля будівлі Верховної Ради в Києві. 

На запитання про те, чи планує він складати мандат, депутат відповів: “Ні в якому разі, мене обрали люди, дали мені обов’язки, я маю ці обов’язки виконувати. І тим більше, ви бачите, що моя діяльність, мабуть, комусь заважає, і ми будемо далі боротися”.

Юрченко повідомив, що заставу за нього внесли “люди, які є небайдужими до ситуації з екологією на Київщині, переймаються проблемами полігонів”. Він заперечив інформацію в ЗМІ про те, що заставу за нього міг внести народний депутат із фракції “Слуга народу” Андрій Холодов.

Коментуючи інформацію про те, що 2009 року він начебто вкрав із магазину кілька пляшок пива, Юрченко сказав, що це фейк.

“Це один із тих фейків, які зараз на мене впали, я найближчим часом це спростую так, щоб всім було зрозуміло, що ця інформація є недійсною”, – додав він. 

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button