Політика

Політолог: “Щойно стало відомо, що Венедиктова все ж підписала підозру депутату партії Зеленського – Юрченку.”

“Щойно стало відомо, що Венедиктова все ж підписала підозру депутату партії Зеленського – Юрченку.” Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив політолог Андрій Смолій.

“Сталося це під шаленим тиском громадськості та розголосом у ЗМІ. 5 днів підряд Офіс президента з 200% своїм генпрокурором блокували підписання підозри відвертому корупціонеру.

Але питання навіть не в цьому. Беруть дуже великі сумніви що Юрченко сяде. Питання в тому, що на записах НАБУ Юрченко прямо говорив про суми хабарів чи «плюшок» за голосування у комітетах ВР які сягають по 80 тисяч доларів за голосування. Чи буде розслідування проти інших депутатів від СН?

Зрозуміло, що зараз ОП буде намагатися обернути скандал щодо свого депутата, на свою ж користь. Але нагадаю одну річ – Юрченка привів Зеленський.

Ще раз: Юрченка всадив у депутатську крісло особисто Зеленський. Навіть не народ, а саме Зеленський, який на своєму рейтингу привів до влади Іванісових, Бужанських, Дубінських, Юрченків, Яременків та інших. І саме він несе повну ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за свою ВР та свою монобільшість.” – впевнений політолог.

 
Рекомендуємо до перегляду: У Міністра культури Олександра Ткаченка невідомий кинув яйцем в вухо.

 
 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close