Війна

Cекретар РНБО Олексій Данілов: “Ми розуміємо, з ким ми можемо мати війну – з Російською Федерацією. Применшувати її сили – велика помилка”

Cекретар РНБО Олексій Данілов оцінив військову загрозу для південних областей України з боку РФ, зазначивши, що применшувати її можливості не можна. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Те, що стосується території Миколаївської та Херсонської області, все закрито щільно. Але ми розуміємо, з ким ми можемо мати війну – з Російською Федерацією. Применшувати її сили – велика помилка”, – заявив він.

Секретар РНБО підкреслив, що міжнародні навчання Sea Breeze в Чорному морі показали, що в разі нападу з боку РФ Україна не залишиться один на один з ворогом. Він також відповів на питання про те, що українські навчання можуть дратувати Росію:

“Що значить дратувати? Ми живемо в своїй країні, наше завдання – захищати її. Якщо кого-то буде наша поведінка дратувати, ми не можемо на це звертати увагу”, – резюмував секретар РНБО.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close