Війна

Волонтер: “Пам’ятайте Зеленський на особистий контроль взяв справу по загuблими морпіхам? Ну там Машовець з Хомчаком виїхали розбиратися…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Помните Зеленский на личный контроль взял дело по погибшим морпехам?
Ну там Машовец с Хомчаков выехали разбираться и помогать в ситуации.
Ну в чем тут можно помочь то, казалось бы? Красный Крест и ОБСе и так уже работали к тому моменту по вопросам обмена тел, комбриг 35 бригады и так накрутил хвосты кому и за что, они там сами знают где что, шел рабочий процесс.
Ну что могла сделать комиссия от Зеленского?
Могла ознакомиться с ситуацией и втихую дать “неофициальный” приказ это так не оставить. Типа, пацаны, мы знаем что вам хочется обратить на врага огонь и металл, так вот, вы там сильно не увлекайтесь, но мы не против после такого то, прикроем вас если что, вы главное сильно перед ОБСЕ не палитесь…
Могла бы, да.
А по факту из всего я слышал участие командования свелось к тому что жестко от@бали Паласа за случившееся и об этом знает уже вся 35 бригада. Хотя комбриг то тут причем?
Спасибо товарищ Зеленский за то что держите этот вопрос под контролем. Но давайте вы не будете этого делать, ок? Будет конечно очень тяжело, но думаю 35 бригада и без вашей “помощи” справится.

U.P.D. Сижу сейчас и думаю, а не в@ебут ли Паласа за то что я пост этот написал? При том что он меня то и не знает. Круговорот вы сами поняли чего в природе…” – пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Серж Марко.

Рекомендуємо до перегляду: Штурм ворожого ВОПа.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close