Війна

“Нас розстрілювали, немов у тирі”: український військовий Артур Хоменко розповів про жахи трагедії в Іловайську

Шість років тому, 29 серпня 2014 року, в момент виходу українських військовослужбовців з Іловайська Донецької області по гарантованому ворожими військами «зеленому коридору», колонна була розстріляна з усіх видів озброєння війська РФ. Своїми спогадами в коментарі виданню «Факти» поділився екс-боєць батальйону «Донбас» 40-річний Артур Хоменко (позивний Арт). За його словами, в той день був справжній Армагеддон.

«Нас розстрілювали, як у тирі. Перші і найпотужніші обстріли припали по ЗСУшникам. У них було найбільше втрат. Ми знаходилися позаду ЗСУшників, тому бачили, як палають «Урали», як полум’я факелом виходить з-під вежі танка, як літають ноги-руки, горять люди », – згадує він. Крім того, Хоменко бачив потрапляння в БМП – обпалені тіла вилазили з люка, падаючи бездиханно біля коліс.

«Бачив, як прямо на мене летить протитанкова ракета. Все було як в сповільненій зйомці. При цьому ми не могли зупинитися. Або ти їдеш вперед, і будь що буде, або зупиняєшся, і це вірна загибель », – розповів боєць. Він додав, що їхав на броньованому мікроавтобусі Ford Transit «Ощадбанку», який відняли у бойовиків при першому штурмі Іловайська.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський повернувся у образ коміка

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close