Війна

Гриценко: “08.08.2008. Росія напала на Грузію. Нахабно і відкрито. Це була війна: вона велася в усіх трьох сферах – на суходолі, з повітря і з моря”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“08.08.2008.
Росія напала на Грузію. Нахабно і відкрито. Це була війна: вона велася в усіх трьох сферах – на суходолі, з повітря і з моря; з використанням стратегічної і фронтової авіації, бойових кораблів, ракетних комплексів, артилерії, танків і спецназу. Але – Захід так і не спромігся, побоявся назвати ту війну війною. Excessive use of force (надмірне застосування сили) – таке страусяче визначення видумали тоді в ЄС і НАТО, аби не дратувати Путіна і не стримувати адекватно агресора, що порушив мир і міжнародне право. «Мирний план», написаний тоді в Кремлі, Путін змусив підписати Ніколя Саркозі (уповноваженого представника ЄС), а той – змусив підписати грузинського президента Саакашвілі. «Мирний план» не виконаний дотепер. Власне, Росія і не збиралася його виконувати. Як не збиралася вона і повертати Грузії окуповані у 2008му території. Маємо пам’ятати ту війну і ту трагедію – щоб не забувати, який підступний ворог перед нами, і не тішити себе ілюзіями щодо «мирних планів» з Путіним. Його мета зрозуміла: Україна як суверенна держава не повинна існувати, лише як васал Росії.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук політик Анатолій Гриценко.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close