Політика

Відео. Зеленський: “Це несправедливо, всіх людей, які за часів Януковича очолювали ту чи іншу ланку влади вважати «старою владою»…”

Володимир Зеленський прокоментував призначення у ОП Олега Татарова, який працював у МВС під керівництвом Захарченка і називав вбивства та викрадення учасників Майдану інсценуваннями та провокаціями.

ОСЬ МАТЕРІАЛ ПРО ТАТАРОВА, ЯКИЙ ВСЕ ПОЯСНЮЄ

«Що стосується цієї людини. Я не знаю, що таке «він стара людина». Думаю, він віком приблизно як я. Йому за 40, навіть немає 50. Ми всі жили за часів Януковича, деякі люди побігли разом з Януковичем, а в принципі багато людей залишилося нормальних, які не зрадили Україну. Мені здається, це несправедливо, всіх людей, які очолювали ту чи іншу ланку влади за часів Януковича вважати «старою владою», — сказав президент під час спілкування із пресою у Маріуполі.

Також Зеленський додав, що для нього всі, хто очолював щось за Порошенка теж «стара влада».

 «І там були досвідчені люди і в ті роки були досвідчені люди. Головне, щоб людина була чесна», — заявив Зеленський.

Днями Зеленський призначив Олега Татарова заступником керівника Офісу Президента. Він відповідатиме за правоохоронний напрям.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close