Думка

Меджліс жорстко відреагував на слова Шмигаля про відновлення поставок води в Крим

Глава уряду української держави Денис Шмигаль допускає, що на територію анексованого Криму можуть відновити постачання води з материкової України в разі «гуманітарної катастрофи». На такі слова глави Кабміну вельми різко відреагував Меджліс кримських татар в особі його голови Рефата Чубарова. Зі своїм коментарем Чубаров виступив у власному акаунті в соціальній мережі «Фейсбук». Політик написав: «Поясніть, будь ласка, Шмигалю, що гуманітарна катастрофа в Криму триває вже протягом шести років».

Крім того Чубаров додав, що суть цієї трагедії зовсім не в дефіциті води, а в репресіях, яким силовики з Росії піддають місцеве населення, яке не згодне з анексією. Більшою мірою страждають кримські татари, а також етнічні українці. За його словами, гуманітарну катастрофу можна усунути виключно деокупацію, а також поверненням Криму під контроль української держави.

Політик стверджує, що саме деоккупація допоможе вирішити питання з водою і не тільки. Це вирішить проблему також і екології на півострові, яку Росія постійно знищує. 

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close