Волонтери

Волонтер: в будь-який момент на вимогу США все майно Зеленського може виявитися заблокованим і заарештованим

Система правосуддя в США вибудована таким чином, щоб дістатися і покарати головних лиходіїв. При цьому дрібним зловмисникам, які дали свідчення на головних, пропонують угоду. Аж до імунітету за скоєні раніше злочини. Зараз лиходій Коломойський, Боголюбов і люди в штатах, які там все це прокручували. Є ще громадянин Зеленський, який типу невеликий лиходій. Щось близько 40 млн доларів вивів з країни через свою фірму на прохання Коломойського. Ну, звичайно, щось там прилипло до денця тарілки, але невеликий лиходій, якщо дасть свідчення на великого лиходія, то може зістрибнути взагалі безкарно. Про це на своїй сторінці в Facebook пише військовий волонтер і блогер Роман Донік.

Він зазначає, проблема в тому, що громадянин Зеленський як невеликий лиходій, став зовсім іншої величини, коли став президентом Зеленським. І для вирішення геополітичних питань, вже не з ним можуть укладати угоду, а з Коломойським. Те, що Зеленський зараз має імунітет, це всього 4 роки, а чекати в США вміють. Тому зараз, дуже цікавий забіг може вийти. Хто перший добіжить до генеральної прокуратури США і переконає, що він більш важливий свідок і не самий головний лиходій.

За словами Доніка, є ще один цікавий момент – все майно Зеленського зав’язано на офшорах. Всі активи в Європі. Це означає, що в будь-який момент, на вимогу США все це може виявитися заблокованим і заарештованим.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close