Волонтери

Волонтер Юсупова жopcтко про одеситів: ментально ви раби і колонія Московії. Слава Богу, не всі такі і не будуть такими ніколи

Українська блогерка, волонтерка Наталя Юсупова пише на своїй сторінці в Facebook, її просто шокували коментарі наших співвітчизників до посту про прибуття військ НАТО для навчань в Україні. Коментують в основному жителі Одеси. Жесть, звичайно, мало не знудило від мерзоти. Всі як один істерять, що Україна колонія США, мовляв ми раби, американці господарі, ну вся російська пропагандистська нісенітниця з кремлівських ТВ каналів.

Наталя Юсупова пише, після прочитання всіх цих коментарів хочеться запитати у одеситів, а колонією Росії, якій вони були до 14 року їм подобається бути? Може вони хочуть, як жителі Донбасу покликати «русскій мір» і отримати повний пакет для окупованих територій? Бомбардування, грабіж, розруху і голод? Ну, або як кримчани, яким дали подачку, а тепер вони зовсім нікому не потрібні і йде молодь служити на Далекий Схід, воювати в Сирії і прибирати вдома багатих в Москві. Може цього одесити хочуть або думають, що росіяни їм щось інше готують?

«Американці вам погані, зате їх айфони у вас круті. Хоч би одна область в Росії жила так, як живе самий зубожілий американський штат. Ніщеброди. А для вас в Україні рай, тому що ви живете у вільній країні, де можете говорити і робити, все що вам хочеться. Живете, тусите, салюти запускаєте, заробляєте і все вам погано. Ментально ви раби і колонія Московії. Слава Богу не всі такі і не буде такими ніколи », – написала волонтер. Вона зазначає, така гнівна реакція одеситів стала для неї відкриттям, адже раніше не знала, що в Одесі все так погано.

Рекомендуємо до перегляду: Арахамія у Влащенко

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button