Блоги

Адвокат: “Вокзал “Одеса”. Коротко опишу маразм: оголошення по гучномовному зв’язку вокзалу: “Для запобігання COVID19, вхід та вихід до поїздів – тільки через будівлю вокзалу”.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Вокзал “Одесса”. Коротко опишу маразм, процитировав объявление по громкой связи вокзала: “Для запобігання хворобі COVID19, вхід та вихід до поїздів – тільки через будівлю вокзалу”.

Как, интересно, столпотворение в узких дверных проходах и прохождение масс людей по зданию вокзала используется для предотвращения болезни?

Дальше. Поезд из Днепра, который всегда прибывал в Одессу головой вперёд, развернули хвостом вперёд. Результат – столпотворение движущихся навстречу потоков людей – приехавших и встречающих.

И под завязку. Помните, в карантин продают билеты по два в купе? Так вот, за несколько часов до отправления поезда в продажу выбрасывают ВСЕ билеты. Но самый прикол не в этом, а в том, что при закрытых детских лагерях, вагон, где ехала моя мама, заполнили организованной группой детей 30 человек. И эти дети ехали вперемешку с неизвестными взрослыми на верхних полках купе.

Короче. Я очередной раз убедился, что никакой пандемии нет. Иначе, хрена бы они рискнули так себя вести. Боялись бы массового падежа л@хов.” – пише у своєму Фейсбук український адвокат Олександр Гуміров.

Рекомендуємо до перегляду: У Львівській області влаштували масове купання у “цілющому” джерелі

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close