Суспільство

Відео. Неприємна поїздка очікувала залізничників, які обслуговували рейс Харків-Рахів. На одній зі станцій в вагон поїзда проник чоловік, який вирішив покататися без квитка

На залізниці черговий інцидент. На цей п’яний «заєць» атакував провідника.

Неприємна поїздка очікувала залізничників, які обслуговували рейс Харків-Рахів. На одній зі станцій в вагон поїзда проник чоловік, який вирішив покататися без квитка, передає PavlovskyNEWS.

З огляду на його нетверезий стан, поява нового пасажира не залишилося без уваги провідників. Однак «заєць» не здавався: ледве стримуючись на ногах, він переконував, що електронний квиток у нього все ж є. Вичерпавши всі спроби, він вирішив проявити агресію – спробував задушити одного з провідників.

Підсумок: зловмисника скрутили і через 15 хвилин його затримала поліція. Через інцидент відправка поїзда була затримана.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close