Блоги

Політтехнолог: Абсолютно ж, БЛІН, випадково головою АМКУ призначено Ольгу Піщанську, СЕСТРА якої – директор вілли Зеленських

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“В.о. Голови Антимонопольного комітету стала Ольга Піщанська, сестра якої Світлана Піщанська стала номінальним власником вілли Зеленських в Італії.
Навіть не знаю з чого почати? Давайте з вілли, бо вона розкішна – кілька поверхів і 15 спалень у місті Форте дей Мармі, курорті улюбленому серед російських бізнесменів.
Будинок був оформлений на італійську фірму San Tomaso, якою володів офшор, що належив Зеленському. Нещодавно сталися зміни – офшор переписали на якусь гречанку, а директором італійської фірми стала Світлана Піщанська.
От воно, щастя, – заходились до нестями ЗЕфани, президент позбувся офшору. Угу, – скептично сказали ми і не помилилися.
Бо абсолютно ж, БЛІН, випадково головою АМКУ призначено сестру Ольгу Піщанську! І то ж цілковитий збіг обставин, що вона СЕСТРА директора вілли Зеленських.
Для допитливих – закладка на розслідування з доказамипише політтехнолог Віктор Уколов у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Вже завтра Конституційний Суд починає розгляд подання проросійських депутатів щодо скасування Закон про мову!

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close