Блоги

Ірина Верещук: Перед П. Порошенко вибачатись не буду. І, ось чому…

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Перед П. Порошенко вибачатись не буду.

Деякі прихильники Порошенка почали вимагати щоб я вибачилась перед ним, мовляв він не вітав Путіна з днем Росії в 2014 році.

Пояснюю:

1. Коли у вівторок 07 липня на одному з ефірів я згадала, що Порошенко в 2014 вітав Путіна з днем Росії, я щиро і гадки не мала, що це якийсь секрет або сенсація. Бо про це свого часу написали багато українських ЗМІ з посиланням на офіційний сайт Кремля та на речника російського президента Пєскова.

2. Порошенко та його прихильники бурхливо заперечують факт цих вітань, мовляв все це кремлівська брехня. Ок.

3. Цікаво те, що в п’ятницю 10 липня на питання українського видання речник Кремля Пєсков заявив таке: «Не можу вам підтвердити цей факт. Ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені до таких національних свят, не здійснювалося. Мені не відомо про телефонні розмови під час яких лунали такі привітання».
Багато українських ЗМІ поширили новину мовляв Пєсков спростував факт привітань від Порошенко на адресу Путіна в 2014 року.

4. Зі всією повагою до наших ЗМІ, але слова Пєскова мені не виглядають переконливими.

По-перше, він каже про протокольні письмові вітальні послання. Він каже, що їх не було. Ок. Зафіксували. Але в 2014 в наших ЗМІ і не йшлося про протокольні вітальні послання. Згадувались усні привітання під час телефонної розмови.

По-друге, Пєсков каже, що йому не відомо про усні вітання під час телефонної розмови. Але він не каже, що їх не було (як він сказав про письмові вітання).

По-третє, а як бути зі згадуванням вітань Порошенком Путіна на офіційному сайті Кремля? Чи слід розуміти слова Пєскова як спростування того, що вказано на офіційному сайті Кремля? Ви вірите в те, що Пєсков наважиться спростовувати офіційне повідомлення Кремля нехай шестирічної давнини? А якщо Пєсков сказав неправду в 2014, чому ми можемо вірити йому зараз? Чи ми віримо Пєскову вибірково, тоді коли це зручно П. Порошенко?

5. Давайте також подивимось на деякі, так би мовити, опосередковані факти.

На плівках від квітня 2015 (це вже після Іловайську та Дебальцевого!) Порошенко воркує з Путіним та вітає його з першотравневими святами. Зафіксували.

Розмова з вітаннями з днем Росії відбулась за рік до того – 12 червня 2014, коли Порошенко тільки став Президентом. Зафіксували.

Риторичне питання: хіба можна повірити, що Порошенко розмовляв з Путіним в 2014 в день російського державного свята та не вітав Путіна? Особливо, з огляду на те, що у 2015, навіть після двох кривавих котлів на Донбасі, Порошенко досить мило спілкується з російським президентом та вітає його навіть зі святом радянських часів 1 травня.

Отже:

Ми дурні до тих пір поки даємо тримати себе за дурнів.

Вибачатись не буду. Нема підстав.” – пояснила на своїй сторінці у Фейсбук нардеп від “Слуги народу” Ірина Верещук.

Рекомендуємо до перегляду: Верещук у “Право на владу”:

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close