Марік

На догоду Ахметову, з його сонячними станціями, уряд Шмигаля вирішив зупинити три енергоблоки АЕС.

Незалежні від олігархату, чи є такі у владі?

Сергій Лещенко оприлюднив страшний урядовий документ. Страшний за його неприхованим лобізмом інтересів енергетичного олігархату. За ще одним тарифним ударом по всьому населенню країни. За дальшим свідомим банкрутством стратегічно важливої НАЕК Енергоатом. За абсолютно прогнозованим дальшим покриттям збитків Енергоатому коштами платників податків, нашими з Вами коштами.

Суть. Уряд Шмигаля вирішив зупинити три енергоблоки АЕС і ще дев’ять енергоблоків АЕС – перевести в багатомісячний режим пониженої потужності. Таким чином, Уряд Шмигаля зменшує виробництво електроенергії АЕС, яка є найдешевшою, на догоду набагато дорожчій тепловій енергетиці й багатократно дорожчій «зеленій» енергетиці.

Хто на цій оборудці втратить? Уся країна, населення і підприємці. Хто зароблятиме? Монополіст теплової енергетики і власники «зеленої» енергетики. Хто покриватиме борги Енергоатому? Ми з Вами.

Хто ці небезпечні ігрища може зупинити? Незалежний від олігархату парламент, або незалежний від олігархату Президент.

Чи зупинять? І чи є в нас такі, незалежні? От і побачимо.

за матеріалами аккаунту Анатолія Гриценка

Пропонуємо подивитись відео.Тищенко визнав порушення карантину.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.