Марік

Знайомтесь,старі обличчя на нових посадах! Кабмін назначив голів Податкової та Аудиторської служб.

Новим головою Державної податкової служби призначений Олексій Любченко. Відповідне рішення було прийнято в ході засідання уряду 29 квітня.

За час своєї роботи в податковій сфері Любченко обіймав посаду директора департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби, а в 2009-2011 роках – був заступником голови ДПА. За інформацією ЗМІ, кандидатуру Любченка на посаду головного податківця країни лобіював міністр фінансів Сергій Марченко.

В ході засідання Кабміну також був призначений голова Державної аудиторської служби – ним став Геннадій Пліс. Він був першим заступником голови КМДА Віталія Кличка з січня 2016 року до грудня 2017 року. На початку грудня Пліс подав у відставку, а його місце зайняв Микола Поворозник.

Як повідомлялося раніше, міністр фінансів Сергій Марченко заявив про наявність достатніх підстав для розслідування діяльності звільнених екс-голови податкової служби Сергія Верланова і колишнього керівника Держмитної служби Максима Нефьодова.

за матеріалами сайту inforesist

Рекомендуємо переглянути відео після “Велюрового скандалу”

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.