Марік

Народний депутат Олексій Гончаренко пояснив,чому він вийшов з “Партії регіонів”

Народний депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко пояснив, чому він перейшов з «Партії регіонів» в партію екс-президента Петра Порошенка. Нардеп відповів на запитання кореспондента «Шарій.net» про те, чи не збирається він знову повернутися в «Партію регіонів» і до олігарха Ріната Ахметова, який підтримував цю політичну силу.

«Я? Мені повернутися до Ріната Ахметова? Я вам повідомляю. Рінат Ахметов – я не знайомий з цією людиною. Партія регіонів – я з неї вийшов після того як я в ній був дев’ять років. Єдиний раз за п’ятнадцять років я перейшов з однієї партії в іншу », – розповів Гончаренко

При цьому нардеп уточнив, що вийшов з організації, коли «Партія Регіонів почала вбивати людей».

«Після початку подій на Майдані, коли« Партія Регіонів »почала вбивати людей, я в партії вбивць людей бути не можу, я з неї вийшов. Я це зробив і перейшов. Все, на цьому крапка. І ніякого зв’язку немає, Порошенко людей не вбивав », – пояснив Гончаренко.

Нагадаємо, що раніше в розмові з нашим журналістом Олексій Гончаренко заявив, що його тричі намагалися вбити за те, що він захищав Крим, Одесу та Донбас під час подій 2014 року.

До цього, коментуючи виступ президента України Володимира Зеленського перед верховною Радою, Гончаренко повідомив, що не зрозумів, чому президент не дістав автомат в кінці своєї промови.

за матеріалами ШАРИЙ.NET

Також вам може бути цікавим відео в якому О.Гончаренко виступив в Верховній Раді і розкритикував В.Зеленського.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.