Суспільство

Аваков: “Пане голово міста Черкас, ви загралися! Реагування буде жорстким! Припиніть ризикувати здоров’ям і життям людей заради політичних ігор!”

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відреагував на ослаблення карантину в Черкасах. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter Авакова.

За його словами, міський голова Черкас “загрався”, а реакція на такі дії буде “жорсткою”.

“Пане голово міста Черкас, ви загралися! Припиніть ризикувати здоров’ям і життям людей заради політичних ігор! Реагування буде жорстким”, – написав Аваков.

Нагадаємо, раніше поліція відкрила кримінальну справу через ослаблення карантину в Черкасах. У відомстві пояснили, що місцева влада виходить за рамки своїх повноважень, оскільки є постанова Кабміну, яка забороняє такі дії.

Відзначимо, 30 квітня влада Черкас вирішила послабити карантин у місті, дозволивши з 1 травня роботу непродовольчих магазинів, ринків, парків і скверів, а також літніх майданчиків кафе і ресторанів.

Рекомендуємо до перегляду: Зашквар! Микола Тищенко фактично визнав своє правопорушення карантину!

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close