Блоги

Юрист: “Тимошенко внесла зміни в декларацію, показавши дохід в 150 млн гривень. Мене ввело в ступор обгрунтування цього доходу”

Допис відомого українського юриста Олександра Гумірова. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Юлия Тимошенко внесла изменения в декларацию, показав доход в 150 000 000 гривен. Обоснование этого дохода меня, как юриста, ввело в ступор. Наверное, я чего-то в не понимаю, прошу знающих людей объяснить.

Итак, Тимошенко заявила, что получила от юридического лица, зарегистрированного в США, компенсацию за ущерб, причинённый ей политическими репрессиями, совершёнными государством Украина. Этот факт, сказала Тимошенко, ещё раз подтверждает что тюрьма была расправой надо мной.

После гомерического хохота, у меня просьба к Юлія Тимошенко. Не могли бы вы прислать мне контакты этого американского юридического лица, оплачивающего претензии к государству Украина. Я хочу выставить им счёт за незаконный карантин, введённый правительством Украины.” – пише юрист.

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close