Політика

Медведчук: “Нашого полку прибуло… Ми не розглядаємо «Партію Шарія» як конкурентів. Швидше вони наші союзники.”

Кум Путіна та ліде ПП ОПЗЖ Віктор Медведчук заявив, що його партія знайшла союзника. Про це йдеться у заяві Пресс-служба Виктора Медведчука:

Мы не рассматриваем «Партию Шария» как конкурентов. Скорее они наши союзники. Можем считать, что нашего полку прибыло – есть еще политические силы, готовые бороться с бесправием, беззаконием, внешним управлением, антироссийской истерией и пещерной русофобией.” – йдеться у заяві.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про 25 прекрасних місць

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button