Блоги

Політтехнолог: після заяви Путіна стало остаточно зрозуміло, чому Разумков тягне з підписанням Виборчого кодексу

Під час вчорашньої телефонної розмови з президентом України Зеленським президент РФ Путін назвав неприпустимим постанову українського парламенту від 15 липня про непроведення виборів на окупованому Донбасі. Своє обурення російський президент підкріпив погрозами, заявивши Зеленському, що такий крок Верховної Ради може спричинити за собою порушення всіх домовленостей щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Іншими словами, Путін поставив Зеленського перед фактом – будь-яким шляхом знаходити можливість якомога швидше вирішити питання з проведенням виборів в ОРДЛО, інакше військові дії після недовгого перемир’я будуть відновлені ще з більшою інтенсивністю.

Коментуючи інформацію, політтехнолог Віктор Уколов написав у себе в Facebook, після таких реверансів Путіна стає остаточно ясно, чому Виборчий кодекс до сих пір не підписаний головою Верховної Ради Дмитром Разумковим і не переданий президенту. Мабуть, на Банковій чекали затвердження Путіним. Найцікавіше, що тепер, коли Путін проти, парламент, що буде робити? «З яких це пір нашою країною і виборами керує президент Росії, якого треба судити за військові злочини?», – задається питанням Віктор Уколов.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button