Політика

“Це повинно влаштовувати всіх!” Дмитро Разумков пояснив, навіщо Україні потрібна російська мова

У коментарі журналістам «РБК-Україна» спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував своє гучну заяву стосовно потреби внесення правок в мовний закон.  На думку високопоставленого чиновника, подібний крок сприятиме відновленню закону на нині окупованих територіях Донбасу.

За словами Дмитра Разумкова, в Україні потрібно ввести квоти для російської мови, так як суспільство можна об’єднати за допомогою гуманітарних питань, і мова є інструментом, який зможе це зробити. Спікер Ради вважає, що цим питанням можна скріпити суспільство замість того, щоб розділяти його.

«Я непогано володію українською мовою, російською та іноді англійською. Однак якщо мова йде про певні процесах, то згадаємо позицію наших зарубіжних партнерів. Що про нього було сказано у Венеціанській комісії? Є багато питань. Але гуманітарні питання повинні об’єднувати суспільство. Ви ніколи його не зможете об’єднати питаннями економіки і податків. Тому якщо ми будемо займати з тих чи інших питань, в тому числі історії, радикальні позиції, то це не додасть нам в переговорах », – зробив висновок Дмитро Разумков.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше
Back to top button