Думка

Павло Клімкін: “Ніхто нікому не забороняє говорити мовою, якою хочеться. Ми вільна країна, але всі ми маємо розуміти один одного державною – українською, інакше ми не країна і не нація.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Поясніть будь ласка всім, хто просуває зміни Закону про мову і збирається за них голосувати, що ці зміни найперше шкідливі для наших громадян, які у побуті розмовляють російською. Саме так, бо це звужує можливості й шанси в житті через проблеми з термінологією і не тільки. Умовно потрібно знати, що “касательная”- це дотична і ще багато всього. Те саме про економіку, біологію, про що завгодно.

Зміни до Закону вестимуть до дискримінації російськомовних громадян, до відсутності шансів себе реалізувати, до створення анклавів, тобто сприятиме федералізації, про яку так мріють в Росії як про початок розпаду України і просування “русского мира”.

Ніхто нікому не забороняє говорити мовою, якою хочеться. Ми вільна країна, але всі ми маємо розуміти один одного державною – українською, інакше ми не країна і не нація. Це питання нашого існування.” – пише ексміністр закордонних справ Павло Клімкін.

Рекомендуємо до перегляду: Як судді КСУ присадили нардепа від “Опоблоку”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button