Думка

Відео. Вадим Новинський подачу позову в КСУ пояснив «захистом російськомовних»

Опальний депутат Верховної Ради, член парламентського комітету з прав людини Вадим Новинський прокоментував відкрите пленарне засідання Великої палати Конституційного Суду України. За словами парламентарія, подання до Конституційного суду України стосовно відповідності закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» положенням Конституції – це прямий захист прав російськомовних українців і національних меншин, які проживають на території України.

«Ми захищаємо права етнічних українців, які розмовляють російською мовою і вважають її рідною, а також найчисленнішої національної меншини – росіян, чиї права істотно обмежує Закон« Про забезпечення функціонування української мови як державної ». Ми просимо Конституційний Суд встановити конституційність цього нормативного акту і захистити Конституцію від грубих порушень », – сказав політик.

За словами Новинського, замість того, щоб врегулювати суспільні відносини в галузі мовної політики в багатонаціональній державі, мовний закон «зіштовхує і протиставляє громадян України, які розмовляють українською і російською мовами».

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button