Суспільство

На фото українська вчителька початкових класів Наталія Без’язикова, яка прийшла на мітинг під ВР, щоб відстояти право викладати українською.

“На фото українська вчителька початкових класів Natalia Bezyazykova, яка прийшла на мітинг під ВР, щоб відстояти право викладати українською.


На фото ставлення поліції, як представників влади, до людини, яка відстоює не якісь матеріальні цінності, яка відстоює єдину державну мову.” – повідомив у Фейсбук Андрей Кухта.

Рекомендуэмо до перегляду: Виступ Петра Порошенка на акції “Руки геть від мови”.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button