Блоги

“АХАХАХА! Через тиждень блукання кукурудзою Полтавщини – ЗАВЕРШИЛИ пошук “Полтавського Рембо” Романа Скрипника.” – журналіст

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“АХАХАХАХАХАХАХА!

Поліція, Нацгвардія, КОРД, ґвинтокрили, дрони і тепловізори, через тиждень блукання кукурудзою Полтавщини – ЗАВЕРШИЛИ пошук “Полтавського Рембо” Романа Скрипника. Вони його НЕ ЗНАЙШЛИ!

Тепер його шукатимуть по оперативній інформації, себто якщо хтось побачить і зателефонує 102… ХАХА!

Та після того як він епічно вз’є.ав ВСЮ каральну машину Авакова разом із ним самим, жодна порядна людина в Україні його не здасть, а на Полтавщині (якщо він ще там, звісно) – його ще борщем з пампушками нагодують…

Браво, Рома!” – пише журналіст Назар Приходько у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close