Суспільство

Відео. На курорті в Туреччині депутат “Слуги народу” Андрій Герус відібрав посвідчення у журналістки телеканалу “Україна 24”

Депутат “Слуги народу” Андрій Герус відібрав посвідчення у журналістки телеканалу “Україна 24” на курорті в Туреччині, передає PavlovskyNEWS.

Конфлікт стався під час зйомок сюжету журналістки Дарини Сметанко. Дівчина намагалася з’ясувати, у скільки обійшовся відпочинок для Геруса і його сім’ї. За інформацією телеканалу, за 6 ночей такого відпочинку необхідно заплатити від 10 тис євро.

Андрій Герус так і не дав відповідь журналістці, забрав у неї посвідчення і пішов на ресепшен, куди вже була викликана поліція.

У своєму пості на Фейсбуці депутат уточнив, що не писав заяву на Дарину Сметанко щоб уникнути її арешту. Також Герус уточнив, що вартість номера, де проживає Сметанко в три рази вище, ніж ціна за його апартаменти.

Нагадаємо, канал “Україна 24” належить олігархові Ринату Ахметову, з якому у депутата Андрія Геруса конфлікт через вплив на ринок енергетики. У своєму пості Герус заявив, що не дозволить за новою схемою Ахметова обкрадати країну на 10 млрд грн на рік.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button