Уляна Супрун, колишня в.о. міністра охорони здоров’я Украіни в інтерв’ю журналістці Соні Кошкіній розповіда про цікаве знайомство з Президентом України.

“- В ходе кампании было несколько моментов, когда Зеленский вам не просто хамил, но откровенно оскорблял.

– Розкажу один епізод, вам точно сподобається. На самому початку його президентства у нас відбулася зустріч – ми з командою презентували йому зміни, що вже проваджені: розказували, пояснювали тощо. Були також присутні Богдан, Гончарук (тоді ще в статусі заступника ОП), Шефір, інші.
Так от, заходячи на цю зустріч, Зеленський вітався з кожним особисто – за руку. Підходить до мене, простягає руку назустріч, каже: «Я – Володимир Зеленський».
«А я – доктор См*рть», – відповідаю. …

– Ха, представляю его лицо! Вы и в этом тоже круты.- «Але це є см*рть радянської медицини», – додала я” – цитує фрагмент інтерв’ю з Уляною Супрун Соня Кошкіна на своїй сторінці у Фейсбуці.
 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.