7 вересня після довгоочікуваного повернення на батьківщину звільнений з полону, де провів два роки, Павло Гриб не привітався з Президентом України Володимиром Зеленським.

В інтерв’ю журналістам Павло Гриб сказав, що не втомився за час полону і поки не збирається пишно святкувати своє повернення. Однак він не став тиснути руку президенту, передає “Голос.UA“. “Не привітався, тому що не вважав за потрібне”, – сказав Павло.

21-річний в’язень розповів, що росіяни до останнього не говорили нічого про звільнення. Сьогодні його підняли о 03:00, наказавши зібрати речі. Коли всі були готові, очікування подальших дій розтягнулося на кілька годин. “Потім документи, гроші видали. Гроші, які мої були на рахунку – 1400 з гаком рублів на дорогу і мої гроші”, – сказав Гриб.

Зараз він не хоче говорити і згадувати, що з ним було в РФ. Питання про здоров’я трохи дратує його: “Що я, хворий якийсь? Мене всі питають. А мені 21 рік – я не дід якийсь!”.

Нагадаємо, в березні 2019 батько Павла Гриба заявив, що його син серйозно хворий і потребує операції. Вирок російського суду став для нього смертельним вироком.

Рекомендуємо до перегляду: Володимир Зеленськиий – сльози радості та віри, історичний обмін полоненими

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !