Блоги

Блогер: “Я би не критикував Зеленського за розмову зі Скабєєвою. Тут історія про інше. Дзвонили також, ймовірно, з номера +7 (Росія)…”

Відомий український блогер Mason Lemberg прокоментував телефонну розмову між Президентом України Володимиром Зеленським і російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою та просить звернути увагу на одну деталь.

“Я би не критикував Зеленського за розмову зі Скабєєвою. Він нормально їй відповів. Можна і треба було б більш зневажливо і менш ввічливо, але загалом нормально.

Тут історія про інше.
скабєєва додзвонилася до нього на приватний мобільний номер телефону. Як правило, в багатьох людей такого рівня (та і взагалі в людей занятих) є декілька номерів телефонів, один з яких якоюсь мірою більш публічний, для всіх, а інший – той, на який дзвонять тільки важливі люди, де треба піднімати телефон.

Оскільки в момент дзвінка зеля був на нараді, то очевидно йому подзвонили на той номер телефону, який він мусив піднімати.
Дзвонили також, ймовірно, з номера +7 (росія)

Що це означає?
1) що він дає свій мобільний номер (на який він відповідає за будь-яких обставин) комусь з росії, тобто, веде переговори з людьми з росії і дзвінок від них для нього є нормальним.
2) що в плані безпеки у зелі всьо просто швах, якщо його приватний номер телефону потрапляє до пропогандонів з Сцякозвіконвиливандії.

Ось такий от формат. Нормандський. буде. незабаром.” – пише блогер.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close