Цікаві факти

Зеленський обіцяв боротися з “кумівством”, але очевидно “кумівство” перемогло. Генпрокурор Рябошапка призначив кума свого заступника прокурором Волинської області.

Екс-прокурор Хмельницької області Олег Синишин призначений Русланом Рябошапкой прокурором Волинської області, повідомляє Telegram-канал “UN-сливи та груші”.

“Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Олега Синишина прокурором Волинської області. Туди, де є ще янтар”, – сказано в повідомленні.

Канал зазначає, що Синишин є кумом заступника генерального прокурора Віталія Каська.Як повідомило Українським Новинам джерело в раді прокурорів, до цього призначення Синишин з 2014 року обіймав посаду прокурора Хмельницької області.”Олега Синишина призначили прокурором Волинської області. Особливість – кум Каська”, – сказав співрозмовник. На сайті Генпрокуратури поки що відсутня інформація про це кадрове призначення.

Рекомендуємо до перегляду: Цимбалюк виступ у ВР

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close