Марік

Зеленський на прес-марафоні: “Хочу, щоб Труханов почистив Одесу від криміналітету”

Президент України Володимир Зеленський хоче, щоб мер Одеси Геннадій Труханов змінив підхід до міста й очистив його від криміналітету.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив під час пресмарафону.

Зеленський розповів, що зустрічався з Трухановим на Банковій у Києві.

“Він скаржився на Стерненка. Ви ж знаєте, що він (Стерненко. – Ред.) вбuв людину. … Там ситуація складна, неправильна, непроста, кримінальна. Як її змінити з нашого боку – ми встигли змінити службу безпеки, займаємося перезавантаженням поліції в Одеській області. Ви знаєте там є клани, тому є деякі кримінальні кейси, і я знаю, що ці кримінальні кейси розглядаються в наших правоохоронних органах”, – розповів Зеленський.

Зеленський зазначив, що не має жодних стосунків з Трухановим.

“У мене немає з ним ніяких стосунків. Усі кримінальні справи мають розглядатися згідно із законом. Я нічого не гальмую і не маю ніякого стосунку до Труханова. Я хотів би, щоб він змінив підхід до Одеси, щоб вони почистили від криміналітету Одесу. Я дуже хотів , і я на цьому наполягав. Я не знаю, чи побачимо ми це найближчим часом, чи ні. Якщо не побачимо, то будемо робити все, щоб змінити там всіх”, – підкреслив Зеленський.

На запитання, чи зможе Труханов декриміналізувати Одесу, президент відповів: “Я не думаю, що щось зміниться. Ну чесно. Я кажу вам відверто, все буде залежати від місцевих виборів, до яких ми повинні почати готуватися. Якщо одесити хочуть іншого мера, вони мають обрати іншого”, – підсумував президент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.