Політика

Безробіття в Україні поширюється швидкими темпами. В яких областях ситуація найгірша ?

Кількість безробітних зросла за тиждень на 36,2 тис. – до 387,5 тис. Осіб, повідомила агентству “Інтерфакс-Україна” прес-служба Державної служби зайнятості в понеділок.

“Станом на 13 квітня кількість безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, становить 387,5 тис. Осіб, що на 70 тис., Або на 22%, більше в порівнянні з показником на цю ж дату минулого року”, – повідомили в прес-службі.

Найбільше число безробітних реєструється в Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Полтавській і Львівській областях, додали у відомстві.

В середньому минулого тижня статус безробітного отримували близько 7 тис. Громадян в день, свідчать дані служби.

за матеріалами ИНТЕРФАКС_УКРАИНЫ

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close