Політика

“Все дуже просто…! У Офісі президента прокоментували cкандал із Герегою та “Епіцентром”

Офіс Президента відзвітував за маски – чому вони виявилися в “Епіцентрі”, передає PavlovskyNEWS

Нагадаємо, в мережі з’явився текст документа, в якому представники мережі “Епіцентр”, а саме Олександр Герега, звернувся до мера Віталія Кличка з пропозицією закупити велику партію протиепідемічних товарів гуманітарної допомоги. У мережі розгорівся скандал з цього приводу. Відповідь від ОП не змусила себе довго чекати.

«Все дуже просто, як і говорив президент, цей літак оплачувався не з державного бюджету. Він оплачувався комерційними структурами », – повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Тому на цьому літаку, знову ж таки, як говорив президент, був як гуманітарний вантаж, так і комерційний, який везли для продажу.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Рекомендуємо до перегляду:  Зашквар! Микола Тищенко фактично визнав своє правопорушення карантину!
 

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close