Неформат

Антон Геращенко: Мережа «Епіцентр» повинна торгувати лише дезінфікуючими засобами. Якщо це не так – закриємо

Мережа супермаркетів «Епіцентр» повинна торгувати тільки дезінфікуючими засобами, в разі порушень влада буде їх закривати. Про це в ефірі телеканалу «Наш» 1 травня заявив заступник глави МВС Антон Геращенко.

В ефірі каналу мер Черкас Анатолій Бондаренко запитав у заступника Авакова, чому Епіцентр повинен бути відкритий, а підприємець, який заробляє собі на життя і просто торгує, і де-факто в якому не перебуває більше 1-2 чоловік, він повинен бути закритий півтора місяці і повинен існувати на межі виживання?

На що Антон Геращенко відповів, що мережа будівельних гіпермаркетів народного депутата Олександра Гереги торгує тільки дезінфікуючими засобами.

«Я переглянув перед ефіром сайт Черкаської міської ради, там немає жодного звернення з приводу того, що щось не так з супермаркетами, або« Епіцентром »або іншими. Я так розумію вам було все одно, чи працюють вони чи ні. А зараз, коли ви прийняли популістське рішення, для того, щоб підняти свій рейтинг в очах деяких груп населення, ви відразу питаєте про це. Щодо «Епіцентру». Наскільки мені відомо, там було прийнято рішення, що вони можуть торгувати тільки дезінфікуючими засобами. Якщо в Черкасах «Епіцентр» порушує ці правила, або в інших, я буду звертатися … і буде прийнято рішення про закриття. Якщо в Черкасах в «Епіцентрі» працюють інші відділи, крім тих які продають дезінфікуючі засоби, будемо реагувати жорстко », – додав він.

На що ведучий Макс Назаров йому заперечив:

«Пан Геращенко, зверніть увагу. Якщо у вас є вільний час, заїдьте в будь-який «Епіцентр». Це ж абсурд, черги в «Епіцентрі» стоять і там продають все. Не тільки дезінфікуючі засоби, там продають всі групи товарів, крім меблів, яку можна замовити онлайн. Це ж смішно, заходиш в «Епіцентр», можеш купити все – від люстри до клею «Момент». Це ж очевидно. Навіщо поліції заводити справу, якщо це очевидно? Просто зверніть на це увагу ».

У відповідь Геращенко пообіцяв особисто перевірити будівельні супермаркети.

«Я перевірю особисто, що відбувається в Києві з «Епіцентрами». І будуть прийняті рішення, якщо вони торгують не онлайн і не дезінфекційними засобами, про що приймалося рішення і їм було дозволено це робити, тому що ці кошти необхідні для боротьби з епідемією, то буде жорстке реагування », – запевнив Геращенко.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close