Думка

На Банковій і Грушевського зібралось збіговисько крадіїв ……….і Зеленський ,який не вміє красти….

Якщо почитати зелені групи і телеги – складається враження, ніби на Банковій і на Грушевського зібралося збіговисько крадіїв, корупціонерів і лобістів олігархів, а серед всього цього свята життя ходить Зеленський, який не знає що дітей не лелека приносить… вибачте, який не вміє красти і не знає що навколо нього крадуть. І шанувальники ЗЕ в це вірять. «А що украв сам Зеленський?!» Знайомо?

За матеріалами аккаунту Дмитра”Калинчука”Вовнянко

Радимо подивитись відео і пригадати як депутат радить продати собаку аби оплатити комунальні послуги

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close