Суспільство

Відео.Делегація з Лаври на чолі з Онуфрієм поклали квіти в Парку Вічної Слави. Митрополит вперше за три тижні з’явився на людях.

Глава УПЦ МП митрополит Онуфрій вперше за три тижні з’явився на публіці і прокоментував стан свого здоров’я. Про це повідомляє “ТСН“.

9 травня разом із народним депутатом Вадимом Новинським і делегацією Києво-Печерської Лаври митрополит Онуфрій прийшов покласти квіти у Парку Вічної Слави.

Журналістка Ірина Боднар запитала, як зараз себе почуває глава УПЦ МП, на що він відповів “Слава Богу”.

Раніше ЗМІ писали про те, що митрополита Онуфрія і митрополита РПЦвУ Антонія таємно госпіталізували з коронавірусом. В УПЦ МП цю інформацію спростували і заявили, що обидва священнослужителі здорові.

за матеріалами INFORESIST

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close