Суспільство

Мрія проросійських сил проїхатись по Києву на військовій техніці збулась. Колоною по порожніх вулицях Києва проїхав Віктор Медведчук із соратниками.

Бенкет під час чуми. Медведчук з соратниками катаються на «бобиках» з музикою по порожній столиці України.

Під час карантину Віктор Медведчук з соратниками по фракції Юрієм Бойком і Сергієм Льовочкіним влаштували «автопробіг Безсмертного полку».

Щасливі представники ОТЗЖ на амерканских автомобілях часів Другої світової війни Willys проїхалися по порожніх  вулицях Києва.

У поліції повідомляли, що в День Перемоги на території держави заплановано проведення близько 340 заходів (близько 290 заходів по покладанням квітів та 50 автопробігів).

До слова, соратник Медведчука хоче скасувати заборону на «георгіївську стрічку»

За матеріалами ГЛАВКОМУ

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close