Суспільство

Херсонець: “Зайшов сьогодні в АТБ… На вході стояла бабуся і мало не плакала: охоронець, який їй в онуки годиться, не пускав її через відсутність маски.”

Житель Херсону Гурьянов Владимир у соціальній мережі Фейсбук поділився історією, яка з ним трапилась у одному з магазинів міста. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Зашёл сегодня в горе-магазин АТБ на входе стояла бабулька и чуть не плакала: охранник, который ей во внуки годится, не пускал её из-за отсутствия маски.
… не стал вдаваться в подробности, чтоб бабушку не грузить – просто принёс ей маску из машины.
Но сам принципиально пошёл без маски. Естественно, что на кассе меня отказались обслуживать, естественно, пришлось ткнуть носом в постанову КМУ, по которой маназин обязан обеспечить покупателей масками. И, о чудо, охранник метнулся и принёс мне маску.
Вопрос:
Я могу отстоять свои права и “выгывкать” свое. А где совесть у администраторов и охранников?
Пообещал 2 раза в день их тренировать, чтоб научились выдавать маски.
Ps: полиция в таких ситуациях говорит о том, что “да мы знаем, что они должны, но нам сказали не обострять конфликт” – пише херсонець.

Рекомендуємо до перегляду: Закарпаття. Чоп. Чому в країні все через одне місце ? Хтось чекає на ліки, хтось передав мамі продукти…. але кaзнoкради і тут мають нажитися

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close