Блоги

«МОНЕТКА» ВБИВAЄ! До мене звернулася моя землячка мешканка села Степанівка Диканьківський район моєї рідної Полтавщини…”, – Мосійчук

«МОНЕТКА» ВБИВАЄ!

МФО «Монетка» продовжує вчиняти злочини і доводити українців до самогубства.

До мене звернулася моя землячка мешканка села Степанівка Диканьківський район моєї рідної Полтавщини Надія Шемигон і розповіла, що мала необережність взяти 2000 грн кредиту онлайн в МФО «Монетка». Вчасно повернути змогла лише 500 грн в результаті чого абсолютно незаконно МФО «Монетка» нарахувало якийсь штрафний та непідйомний для пані Надії відсоток у сумі 10 080 грн і передали цей кейс колекторам.
Колектори зразу ж взялися до справи і почали спочатку погрожувати Надії Шемигон, згодом тероризувати її друзів та знайомих а на днях виготовивши колаж на її маму і дитину в якому повідомляючи про те, що мама надає для повернення кредиту дочки послуги інтимного характеру.

Наразі моя землячка Надія Шемигон доведена глитаями та колекторами до відчаю і знаходиться на межі самогубства.

Звертаюся до Генпрокурора Ірини Венедиктової, Міністра внутрішніх справ Арсен Аваков, керівництва прокуратури та Нацполіції в Полтавській області з вимогою невідкладно втрутитися в цю ганебну справу і примусивши МФО «Монетка» та колекторів діяти по закону, врятувати життя Надії Шемигон!
Пам’ятаймо, доведення до самогубства злочин! По суті це вбивство яке здійснюється сучасними глитаями!

Захистимо життя Надії Шемигон разом!
ВРЯТУЙ НАДІЮ – ЗРОБИ РЕПОСТ! 

Ігор Мосійчук

Рекомендуємо до перегляду: 90-тi пoвepтaютьcя?! Рaнoк. Бpoвapи. Київщинa. Стaлacя cтpiлянинa: 10 зaтpимaниx. Пoдpoбицi.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close