Блоги

“Арсен Борисович, тобі не здається, що два ТАКИХ зашквара за один тиждень (Кагарлик і Бровари) – не те, що привід для відставки, а привід йти в монастир”, – Приходько

Політичний експерт, медіааналітик, журналіст, блоґер, громадський діяч Назар Приходько звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова після сьогоднішньої стрілянини у Броварах.

“Кулі від пострілів внаслідок перестрілки ворогуючих кланів маршрутників у Броварах – потрапили у вікна квартир…

Що, Арсен Борисович – теж не твоя відповідальність? Так я тобі розкажу, чому твоя: розумієш тут як: один з кланів з Вінниці приїхав. Вони їхали з іншого міста, яке розташоване кілометрах в 200 від Броварів. Їхали з арсеналом зброї – і НІХТО їх не зупинив.

Не твоя відповідальність, самехо? Твоя. Тобі не здається, що два ТАКИХ зашквара за один тиждень (Кагарлик і Бровари) – не те, що привід для відставки, а привід йти в монастир до кінця життя і гріхи замолювати? А ти кажеш “В Броварах прогнило”…

* “Самехо” – вірменин грузинською” – пише Назар Приходько

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close