Суспільство

Масові бунти на кордоні: у Мережі пояснили, що і як відбувається вже більше 20 років

Історія наступна. Вже більше як 20 років наші люди працюють за кордоном в різних країнах. Відповідно їх хтось туди возить і забирає, перевозить передачі їхнім близьким в Україну і їм з України. Возять переважно буси, бо це оптимально по ціні, швидкості і безпеці. Весь цей час буси платили митникам на нашому кордоні щоб проїхати. Цифри були різні в різні часи. Було і 1000€ і більше за бус. Альтернативи працювати по іншому не було ніколи і немає по сьогодні. Бо немає на це “політичної волі” як кажу самі прикордонники і митники. І головне проплативши такі суми “буснік” дальше лишається ніким. Жодного захисту чи допомоги від влади. “Махають” всі ,-мадяри, поляки, словени, італійці.
Я з впевненістю на 100% можу сказати що кожен “буснік” з радістю платив би в держбюджет, щоб ці гроші приносили користь всім, а не митникам і їх керівникам.
29 травня почались незрозумілі дії з боку влади в сторону перевізників. Всі бачили доручення голови Закарпатської ода. Буси стали на кордоні. Нікого не пускають. Жодних попереджень про те, що митниця починає працювати “по іншому” ніж 20 років до цього. В кожному бусі, яких зараз сотні перед кордоном, є старші люди, діти. Стоять всі, навіть буси які просто везуть пасажирів з їхніми дозволеними 50 кг., без жодної передачки.

Про причини таких радикальних змін можна лише здогадуватись. Є різні припущення – чи то переділ потоків з митниці, чи намагання монополізувати цю сферу діяльності і ТД. По факту люди стоять вже 3 сутку.

Прошу розповсюджувати інформацію. Прошу журналістів висвітлювати дані події об’єктивно! Там не контабандисти! Контрабанда вже давно перейшла на вищий рівень і їде у фурах, кораблях і літаках. На кордоні прості заробітчани які стали заручниками ситуації!
Звертаюсь до влади. Дайте нам конкретний список вимог і гарантій для легального ведення бізнесу. Встановіть терміни виконання. Ми тільки ЗА щоб вийти з тіні! Тільки це не робиться з п’ятниці на понеділок! Потрібна двостороння робоча група яка дійде до рішення питання.

Kostyk Mkostyk

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close